Rodzina na swoim – Bank PKO BP

05 lutego
19:02 2012

Rodzina na swoim to jeden z najbardziej opłacalnych kredytów mieszkaniowych. Jego kluczową zaletą jest oczywiście dopłata ze Skarbu Państwa, która wynosi 50% wartości raty przez osiem pierwszych lat spłaty. Niestety w związku z niestabilną sytuacją gospodarczą naszego kraju ów kredyt zostanie wycofany z obiega raz z początkiem roku 2013.

Kryzys finansowy jaki ogarnął cały świat zbiera swoje mordercze plony. Na nieracjonalnym udzielaniu kredytów przez banki zagraniczne ucierpiał cały kraj. Konsumenci muszą dzisiaj borykać się z wahaniami kursów walut, niestabilnym pieniądzem, inflacją i utrudnieniami w kwestii zaciągnięcia poszczególnych kredytów. Warunki na jakich możemy uzyskać kredyt Rodzina na swoim z roju na rok ulegają coraz większym zaostrzeniom. Czwarty kwartał poprzedniego roku przyniósł liczne zmiany, z których najważniejsze to ograniczenia nałożone na wiek kredytobiorcy. Z udzielania kredytów wycofało się kilka instytucji finansowych. Dzisiaj najbardziej opłacalne oferty możemy uzyskać z Banku Pocztowym oraz Banku PKO BP.

Rodzina na swoim – Bank PKO BP

Kredyt preferencyjny w owym banku to dzisiaj jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert. Szczegółowe parametry kredytu ustalane są indywidualnie – na podstawie kwoty kredytu, ewentualnego wkładu własnego, okresu kredytowania itp. Maksymalny okres kredytowania wynosi 30 lat. Bank cechuje niskie oprocentowanie oraz atrakcyjna marża. W przeciwieństwie do wielu innych instytucji bankowych, PKO BP nie wymaga od kredytobiorcy wkładu własnego. Bank PKO BP figuruje w programie Rodzina na swoim od 2007 roku. Dzisiejsze podejście do klienta w owym banku znacznie różni się od tego , które pamiętamy sprzed lat. Możemy być bowiem zaskoczeni dużo wyższą jakością obsługi klienta, nowoczesnym podejściem do bankowości oraz konkurencyjną ofertą.